Formacioni i Anglisë në “Euro 2020” sipas Mourinhos

  • A.P /
  • 11 qershor 2021 - 16:05
Formacioni i Anglisë në “Euro 2020” sipas Mourinhos

Jose Mourinho, tashmë me klub të ri (Romën) pas shkarkimit nga Tottenhami – do të jetë komentues në media të ndryshme për Kmapionatin Evropian.

Së fundmi ka qenë i ftuar në ‘Talksport’ ku ka zbuluar 11-shen me të cilën, sipas tij, Anglia mund të shkojë larg në ‘Euro 2020’.

Mourinho i ka lënë jashtë dyshen e Manchester United dhe Manchester City, Marcus Rashford dhe Raheem Sterling,

(Kosova Sot Online)