Goli fantastik i Fazliut që heshti tifozët në stadium e Feynoordit

  • A.P /
  • 29 korrik 2021 - 21:01
Goli fantastik i Fazliut që heshti tifozët në stadium e Feynoordit

Drita është duke shkruar historinë, po e mposhtë 2-1 Feynoordin si mysafirë në stadiumin “De Kuip”.

Drita po humbiste 1-0 pas shtatë minutave lojë pranuan gol, shënoi Til.

Por, skuadra kosovare arriti të përmbysje gjithçka për katër minuta.

Simonovski në minutën e 12’ dhe Fazliu në atë të 16’ i shënuan dy gola të shpejtë Feynoordit, duke heshtur gjithë stadiumin.

(Kosova Sot Online)