Arsenali e do yllin e Juventusit

  • S.A /
  • 16 November 2021 - 11:22
Arsenali e do yllin e Juventusit

Kulusevski nuk po ndjehet më i rëndësishëm tek Juventus dhe aktivizimet e tij kanë më të shumtën e rasteve nga stoli.

Djaloshi kërkon të luaj më shumë dhe Arsenal duket ja ofron këtë mundësi, madje si titullar.

Klubi Anglez po përgatitet të bëjë këtë transferim të suedezit në janar. Sipas tabloidit “Metro”, anglezët e Artetas po bëjnë gati shifrën e kërkuar nga “Zonja e vjetër”.

Juventus e mori Kulusevskin nga Atalanta për shifrën e 44 milion euro dhe nga Arsenal kërkon minimalisht 50/55 milion euro.

(Kosova Sot Online )