Man Utd e zyrtarizon trajnerin e përkohshëm, Rangnick

  • S.A /
  • 29 nëntor 2021 - 12:44
Man Utd e zyrtarizon trajnerin e përkohshëm, Rangnick

Manchester United është bërë me trajner të ri.

“Djajtë e Kuq” në fakt e kanë zyrtarizuar para pak minutash gjermanin Ralf Rangnick, i cili do të jetë trajner i përkohshëm deri në fund të sezonit.

United dhe Rangnick ndërkohë kanë arritur marrëveshje që pas përfundimit të këtij sezoni, ta vazhdojnë bashkëpunimin dhe ai ta mbulojë rolin e këshilltarit për dy vjet të tjerë.

(Kosova Sot Online )