Xavi ia jep një tjetër shans të artë Coutinhos, formacionet

  • S.A /
  • 04 dhjetor 2021 - 16:26
Xavi ia jep një tjetër shans të artë Coutinhos, formacionet

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Barcelonës dhe Real Betisit.

Xavi Hernandez është duke punuar shumë që të gjejë më të mirën e Philipp Coutinhos dhe e ka hedhur në fushë nga minuta e parë. Coutinho është larg formës së dikurshme me Liverpoolin, por me Xavin, të gjithë janë optimist.

 

(Kosova Sot Online )