Pritet oferta e re e PSG-së për Skriniarin

  • A.P /
  • 03 July 2022 - 13:35
Pritet oferta e re e PSG-së për Skriniarin

Interi pret të marrë një ofertë të re nga Paris Saint-Germain për Milan Skriniar në fillim të javës së ardhshme, sipas raportimeve në Itali.

Mbrojtësi qendror i Sllovakisë është bërë një objektiv kryesor për kampionët francezë, pasi thuhet se ka pasur oferta të mëparshme të refuzuara më herët në merkato.

Dhe Gazzetta dello Sport raporton se ata do të kthehen me një ofertë të pestë dhe të fundit – me Interin që kërkon një marrëveshje të drejtpërdrejtë për jo më pak se 70 milionë euro.

Ofertat prej 50 milionë, 50 milionë plus një lojtar, 60 milionë dhe 60 milionë plus Julian Draxler deri më tani janë refuzuar nga Interi, shton raporti, dhe klubi pret që oferta tjetër të jetë përfundimtare.

(Kosova Sot Online)