Bashkimi – Rahoveci, ndeshja hapëse e javës së katërt

  • S.A /
  • 01 October 2022 - 09:10
Bashkimi – Rahoveci, ndeshja hapëse e javës së katërt

Prince Caffe Superliga e Kosovës në basketboll vazhdon nga kjo e shtunë me ndeshjet e javës se katërt.

Bashkimi – Rahoveci, është sfida hapëse e kësaj jave.

Njëherit, kjo është edhe ndeshja e vetme që do të zhvillohet sot.

Të dy skuadrat kanë nga një fitore e dy humbje dhe do të kërkojnë fitoren e dytë në këtë edicion.

Ndeshja do të zhvillohet nga ora 17:00, në palestrën “Sezai Surroi”.

(Kosova Sot Online )