Belgjika shënon gol në ndeshjen ndaj Kanadasë

  • A.P /
  • 23 November 2022 - 20:49
Belgjika shënon gol në ndeshjen ndaj Kanadasë

Belgjika ka shënuar gol në ndeshjen ndaj Kanadasë në kuadër të Kupës së Botës.


Ishte  Batshuay ai që e gjeti rrugën e rrjetës në minutën e 45’.

Ishte Alderweilder ai që ia dha një pasim maestral dhe sulmuesi nuk kishte si të gabonte.

(Kosova Sot Online)