Portugalia drejt fitores ndaj Ganës

  • A.P /
  • 24 November 2022 - 18:42
Portugalia drejt fitores ndaj Ganës

Joao Felix dhe Rafeel Leao e kanë gjetur rrugën e rrjetës në ndeshjen e Portugalisë me Ganën.

Felix mori një pasim të mirë nga Fernandes dhe e  çoi lehtë topin në rrjetë.

Shumë shpejt rrugën e rrjetës e gjeti edhe Rafael Leao, pak minuta pasi u fut në lojë

Aktualisht rezultati është 3-1.

(Kosova Sot Online)