Gjermania e barazon rezultatin

  • A.P /
  • 01 December 2022 - 21:33
Gjermania e barazon rezultatin

Gjermania ka shënuar golin e dytë dhe të barazimit në ndeshjen ndaj Kosta Rikës.

Kai Havertz shënoi në minutën e 73-të për rezultatin 2:2,.

(Kosova Sot Online)