Napoli ka vendosur për çmimin e Osimhen

  • A.P /
  • 22 March 2023 - 22:18
Napoli ka vendosur për çmimin e Osimhen

Napoli ka vendosur për çmimin e sulmuesit të tyre, Victor Osimhen.

Napolitanët duan 150 milionë euro për nigerianin

Paris Saint-Germain dhe Manchester United janë dy ekipet e interesuara për shërbimet e tij.

Kujtojmë se Osimhen po kalon sezonin e karrierës te Napoli.

Aktualisht është top-golashënues dhe njëri nga më meritorët që Napoli është bindshëm në krye të renditjes tabelare në Serie A. 


(Kosova Sot Online)