Tentoi t’ia kidnapoj vajzën para syve, babai i nervozuar “neutralizon” burrin (Video) - TV - Kosova Sot
Tentoi t’ia kidnapoj vajzën para syve, babai i nervozuar “neutralizon” burrin (Video)

Tentoi t’ia kidnapoj vajzën para syve, babai i nervozuar “neutralizon” burrin (Video)

Një baba ka arritur ta parandaloj kidnapimin e vajzës së tij, të cilën në një moment e kap për dore një burrë, që e pëson keq kur goditet me shqelm në bark nga i ati i saj.

Kamerat e sigurisë kanë filmuar momentin kur kidnapuesi vështron nga afër vogëlushen, e cila ishte me babanë e saj të cilët po bënin “shoping”.

Dhe në një moment ky burrë i afrohet vajzës dhe mundohet ta kidnapoj në prezencë të babait, i cili reagon shpejt duke e “neutralizuar” me vetëm një shqelm.

Ngjarja e tmerrshme raportohet të ketë ndodhur në qytetin kinez Jiamusi, kurse të gjithë kinezët kanë lavdëruar babanë i cili u tregua i guximshëm dhe i dha leksion kidnapuesit.

(Kosova Sot)

11 orë e 29 minuta më parë
11/12/18