- TV - Kosova Sot
E paske si akullore, ta mbuloj me çokollat dhe …djali dhe vajza çmendin Instagramin me videon live (+18)

E paske si akullore, ta mbuloj me çokollat dhe …djali dhe vajza çmendin Instagramin me videon live (+18)

Një pjesë e madhe e të rinjve shqiptarë sa vjen dhe po degradojnë dhe këtë e tregojnë hapur në rrjetet sociale.

Janë të shumtë vajzat dhe djemtë që përdorin rrjetin social “Instagram” për t’u njohur me njëri-tjetrin dhe tashmë, me opsionin e ri për t’u futur live dy persona shkojnë edhe më tej.

Një video e re ka mbërritur në redaksinë e JOQ.al, ku një djalë, që fshihet pas emrit të një faqeje dhe një vajzë, realizojnë një bisedë erotike, duke treguar dhe pjesë intime.

Teksa thonë se do dalin te “Jeta Osh Qef”, vajza thotë:

 

Le të na nxjerrin në  p*** të kur*ës”

Ndjekësit i nxisin në këtë mënyrë që të vazhdojnë shfaqjen, ndërsa pa pikë problemi, vazhdon të flasë dhe të ekspozojë pjesët e saja.

Sofi vazhdon më tej:

E paske si akullore, do i vë çokollatë sipër e do vazhdoj punën”.

(Kosova Sot)

21 orë e 48 minuta më parë
22/02/19