Video qesharake tregon momentin kur vajza zbulon se... (Foto/Video) - TV - Kosova Sot
Video qesharake tregon momentin kur vajza zbulon se... (Foto/Video)

Video qesharake tregon momentin kur vajza zbulon se... (Foto/Video)

Një video, tregon momentin kur një vajzë e pakënaqur në Pensilvani zbulon se së shpejti do të bëhet me një vëlla.

Nëna e saj vendos një hark të kaltër në flokët e saj për zbulimin e madh, por ajo nuk shkon mirë me vajzën e saj, Vivian, e cila shpresonte për një motër të vogël.

'Çfarë mendoni se do të jetë?' Teresa Hagmaier pyet vajzën e saj. Vivian përgjigjet me besim: 'Një vajzë!'

'Ju mendoni se do të keni një motër? Çfarë ndodh nëse është vëlla? ' pyet nëna e saj.

Vivian përgjigjet: "Unë qaj përgjithmonë."

Ajo nuk po tallte; Vivian u afrua për të bërë pikërisht këtë, kur ajo zbuloi se ajo nuk po e dëshironte.

Nëna e saj i thotë së pari që të mbyllë sytë, për t'i treguar se ajo ka një djalë, përcjell "Kosova Sot Online".

Image

'A janë sytë të mbyllur me të vërtetë? Hagmaier pyet para se të lejojë vajzën e saj të shikojë në pasqyrë.

Vivian kthehet në pasqyrë dhe mëson se ajo nuk do të marrë preferencën e saj, dhe gjërat shkojnë poshtë nga atje. Ajo është menjëherë e mërzitur nga lajmet dhe bie në dysheme në dëshpërim në mes të dhembjeve.

Image

Hagmaier u përpoq të ngushëllonte vajzën e saj dhe ta sigurojë atë se vëllezërit nuk janë aq të këqij.

"Kam një vëlla  dhe më pëlqen"...

Por përpjekjet e saj nuk kanë dobi. Vivian duket nga dyshemeja në kamera me lot në sytë e saj para se të bërtas: 'Jo!'

 

(Kosova Sot)

12 orë e 33 minuta më parë
21/01/19