Gruaja 'fluturon' si kukull, përfundimi tragjik(Video) - TV - Kosova Sot
Gruaja

Gruaja 'fluturon' si kukull, përfundimi tragjik(Video)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një qytet të Rusisë.

Përmes një videoje të postuar në internet, shihet se si një grua teksa e kalon rrugën e asfaltuar, goditet nga një veturë që po ecte me lëvizje tejet të shpejtë. Përveç kësaj, edhe vetura në fund aksidentohet dhe rrokulliset.

Për më shumë, ndiqni pamjet tronditëse në videon e mëposhtme:

(Kosova Sot)

15 orë e 52 minuta më parë
10/12/18