Gruaja fillon lindjen e trinjakëve në veturë (Video) - TV - Kosova Sot
Gruaja fillon lindjen e trinjakëve në veturë (Video)

Gruaja fillon lindjen e trinjakëve në veturë (Video)


A ka ndonjë gjë më magjepëse, rrezatuese sesa një grua shtatzënë?

Çdo ditë nëpër botë lindin qindra-mijëra fëmijë, por rastet e binjakëve janë më të rrallë, e sidomos kur flasim për trinjakët, transmeton lajmi.net

Mirëpo, edhe më e pazakonshme është të lindësh fëmijë në veturë rrugës për të shkuar në spital.

Një grua 36 vjeçare e cila ishte shtatzënë me trinjakë, ka filluar lindjen në veturë dhe është filmuar nga burri i saj.

Video është shpërndarë jashtëzakonisht shumë në rrjetet sociale. 

(Kosova Sot)

10 orë e 25 minuta më parë
20/02/19