Qeni xheloz, ja çfarë bën kur sheh çiftin duke u puthur (Video)

  • 05 dhjetor 2018 - 17:41
Qeni xheloz, ja çfarë bën kur sheh çiftin duke u puthur (Video)

Bashkëshortja e lojtarit rus të hokejit në akull, Nastasiya Ovechkina, ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” një video ku shfaqet teksa shkëmben një puthje të nxehtë me Alexander Ovechkin.

Teksa ata të dy po putheshin, qeni i tyre është bërë xheloz dhe bashkohet në momentin intim të çiftit. Qeni kërcen për të ndarë ata, e më pas nis duke i lëpirë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

??????? ??? ????? ?????????????????? ?????????????

A post shared by Nastasiya Ovechkina (@nastyashubskaya) on

 

(Kosova Sot)