“Çfarë dreqin është kjo!?”: Kamera kap pamje shokuese në rrugë

  • 10 qershor 2019 - 10:10
“Çfarë dreqin është kjo!?”: Kamera kap pamje shokuese në rrugë

Përdoruesit e mediave sociale kanë mbetur të habitur pasi një grua ka postuar një video në llogarinë e saj në Facebook, në të cilën shihet një krijesë e çuditshme.

Sipas mediave të huaja, Vivian Gomez, e cila jeton në SHBA, publikoi pamjet të enjten në Facebook dhe shkroi: “Kështu u zgjova të dielën në mëngjes dhe e pashë këtë në aparatin tim dhe po përpiqem të kuptoj … se çfarë dreqin është!?

 “Së pari pashë hijen që po dilte nga dera ime e përparme, pastaj pashë këtë gjë!”

Një postim i tillë thuhet të ketë nxitur reagime të shumta si dhe është shpërndarë gjithashtu.

 

 

(Kosova Sot Online)