Rrahje e tmerrshme mes gazetarit dhe politikanit në emision

  • 27 qershor 2019 - 08:09
Rrahje e tmerrshme mes gazetarit dhe politikanit në emision

Ka ndodhur që debatet televizive mes dy kundërshtarëve të kenë agravuar në përplasje fizike.

Videoja që do paraqesim më poshtë mori vëmendjen e të gjithë mediave botërore, sepse gazetari gjatë debatit me një politikan të ftuar përleshen fizikisht.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Pakistan, gjatë një emisioni që po transmetohej drejtpërdrejt.

Ju ftojmë të ndiqni videon:

 

(Kosova  Sot Online)