Pamje komike, kamerat e sigurisë në aeroport kapin momentin epik të kësaj gruaje

  • 11 korrik 2019 - 09:29
Pamje komike, kamerat e sigurisë në aeroport kapin momentin epik të kësaj gruaje

Këto janë pamjet komike të shpërndarë në rrjet, teksa shihet një grua në aeroportin e Stambollit e cila është rrëzuar në mënyrë “spektakolare”.

Ajo ka shkuar drejt kontrollit të bagazheve, por nuk ka vendosur vetëm valixhen mbi shirit… por ka hipur edhe vete duke rënë keq.

Kanë qenë disa udhëtarë të tjera aty pranë që e kanë ngritur dhe e kanë ndihmuar, ndërsa pamjet janë shpërndarë më pas në rrjet duke shkaktuar të qeshura dhe batuta.

(Kosova Sot Online)