Tragjike në Meksikë: Volejbollistja bie në pusetë

  • 08 shtator 2019 - 10:01
Tragjike në Meksikë: Volejbollistja bie në pusetë

Një ngjarje e rëndë u regjistrua nga përmbtjet në një qytet meksikan, pasi një volejbolliste 17-vjeçare humbi betejën me ujin, duke humbur njëkohësisht dhe jetën. Gjithçka u filmua live.

Gjithçka ndodhi të Premten në mëngjes në Culiacán, ku sipas pamjeve, Alejandra Terrazas de Val ka rënë në një pusetë për të mos dalë më. Sipas dëshmisë së vendasve, ajo pusetë ka qenë pa kapak për tre vjet.

Kryetari i bashkisë së Culiacán. Estrada Ferreiro Jesús ka marrë përgjegjësinë për aksidentin. Fatkeqësisht, është tepër vonë për Alejandran tani – tha ai.

(Kosova Sot Online)