Rrahu brutalisht fëmijën e tij, ja si e pësoi babai ‘monstër’

  • 27 shtator 2019 - 08:01
Rrahu brutalisht fëmijën e tij, ja si e pësoi babai ‘monstër’

Një baba është arrestuar nga policia e Arabisë Saudite pas bërjes publike të një video ku ai e rreh vajzën e tij të vogël, për arsye që nuk mundte të ecte.

Yousif Alqutai, nga Palestina është filmuar duke  e rrahur vajzën e tij në mënyrë brutale vetëm sepse ajo nuk po mësonte të ecte.

Alqutai, ka insistuar se video është bërë që një kohë të gjatë dhe se tani është duke kërkuar falje, raporton “Daily Mail”.

(Kosova Sot Online)