Po i afroheshin një vrime të madhe rreth 20 metra, ja se çfarë i ndodhi atyre

  • 22 tetor 2019 - 09:29
Po i afroheshin një vrime të madhe rreth 20 metra, ja se çfarë i ndodhi atyre

Një grua ka kapur momentin drithërues kur dy peshkatarë lundruan në mënyrë të rrezikshme afër një vrime të madhe rreth 20 metra të gjerë.

Sipas mediave të huaja, Flo Neilson ishte duke ecur me dy qentë e saj pranë një vrime të një rezervuari Ladybower në Derbyshire kur ajo vuri re çiftin në ujë.

E habitur nga pamja, ajo filloi të filmonte ndërsa ata afroheshin në mënyrë të tmerrshme pranë vrimës masive.

“Dukej një gjë e rrezikshme për të bërë, por ata dukeshin se ishin nën kontrollin e varkave dhe së shpejti ishin larguar pasi unë do të ndaloja xhirimet”.

Megjithatë, shumë përdorues të mediave sociale u lanë të mahnitur edhe nga veprimet e guximshme të dyshes.

(Kosova Sot Online)