Mënyra spektakolare se si kjo grua vjedh 8 palë xhinse

  • 29 nëntor 2019 - 16:38
Mënyra spektakolare se si kjo grua vjedh 8 palë xhinse

Një grua ka arritur që të vjedhë tetë palë xhinse në një dyqan veshjesh, në një mënyrë të veçantë.

Gruaja tejet elegante i veshi pantallonat që të teta, njëra sipër tjetrës.

Por ajo u zbulua dhe në videon që ua sjellim më poshtë është momenti i ndalimit.

Kështu ajo detyrohet që ti heqë dhe ti kthejë që të gjitha mbrapsht.

Pamjet e kësaj vjedhje të pazakontë janë përhapur me shpejtësi në rrjetet sociale.

Mënyra spektakolare se si kjo grua vjedh 8 palë xhinse on Vidnews.

(Kosova Sot Online)