U arrestua se theu rregullat e izolimit, gruaja zhvishet nudo dhe hyp sipër makinës së policisë, çfarë ndodhi mes saj dhe oficerëve

  • 14 prill 2020 - 20:33
U arrestua se theu rregullat e izolimit, gruaja zhvishet nudo dhe hyp sipër makinës së policisë, çfarë ndodhi mes saj dhe oficerëve

Ky është momenti kur një grua tërësisht e zhveshur ka hypur sipër një makine policie në Spanjë.

Ngjarja ndodhi pasi gruaja doli nga gjykata ku u lirua me kusht për shkelje të rregullave të izolimit.

Pas gjyqit ajo u zhvesh në rrugë dhe hypi sipër automjetit të policisë.

41 vjeçarja u arrestua nga policia spanjolle pasi bezdisi komshinjtë e saj gjatë duartrokitjes për punonjësit e urgjencës.

Dhe më pas u arrestua. Por ajo u lirua për të rënë sërish në pranga.

Gruaja, pasi hypi në makinën u përlesh me punonjësit e policisë dhe i fyu por ata arritën ta neutralizojnë dhe e morën me ambulancë.

(Kosova Sot Online)