Ky është momenti shokues kur kamioni bie nga mbikalimi në autostradë

  • 29 prill 2020 - 08:29
Ky është momenti shokues kur kamioni bie nga mbikalimi në autostradë

Momenti shokues kur një kamion me shpejtësi bie nga mbikalimi në autostradë është kapur në video.

Aksidenti la të vdekur shoferin e kamionit, por fatmirësisht nuk shkaktoi asnjë incident në autostradë.

Kamerat e autostradës tregojnë kamionin në urën Thap Chang Mai bridge në Bangkok, i cili po ecte me shpejtësi.

Kjo pavarësisht shenjës që ndalonte kalimin e kamionëve të rëndë me 4 rrota a më shumë.

Kamioni me 18 rrota, i cili ishte i mbushur me oriz, humbi kontrollin kur po merrte kthesën në urë dhe ra jashtë parmakut.

(Kosova Sot Online)