Video emocionale: Djali i thotë lamtumirë familjes përpara operacionit të trurit

  • A.P /
  • 10 korrik 2020 - 09:43
Video emocionale: Djali i thotë lamtumirë familjes përpara operacionit të trurit

Mjekët ishin të shqetësuar pasi skanimet zbuluan se ai kishte pësuar një rrjedhje të gjakut në tru.


Duke kaluar rezultatet me Xhorxh dhe familjen e tij, një doktor tha: “Ju keni një mpiksje të konsiderueshme.

Ajo që ne e quajmë një hematoma ekstradurale. Kështu që vendimi është ta heqim atë. Është në anën e majtë. Ne do të shkurtojmë atje dhe bëni pak hapje në kafkë “.

(Kosova Sot Online)