Po argëtoheshin duke u larë: Burri sulmohet nga krokodili, mrekullia ndodh më pas

  • E.K /
  • 09 shtator 2020 - 13:50
Po argëtoheshin duke u larë: Burri sulmohet nga krokodili, mrekullia ndodh më pas

Kjo video vjen nga India, dhe është bërë virale për pak kohë në intenet

Tregon momentin kur njëri nga ta sulmohet nga krokodili.

Fatmirësisht jeta e burrit u shpëtua nga shoku i tij brenda pak sekondave, derisa të dytë ishin duke u larë.

(Kosova Sot Online)