“Çmendet” pasagjerja, fillon të kollitet drejt udhëtarëve: Uroj të vdisni të gjithë

  • A.P /
  • 19 tetor 2020 - 18:20
“Çmendet” pasagjerja, fillon të kollitet drejt udhëtarëve: Uroj të vdisni të gjithë

Një pasagjere është “çmendur” në avion duke i kollitur udhëtarëve të tjerë.

Ajo u dëgjua duke bërtitur “uroj të vdisni të gjithë”. Gruaja që kishte refuzuar të vendoste maskën, shkaktoi kaos në avion.

Ajo u nxorr jashtë kabinës, nga stafi dhe pasagjerët e tjerë.

Pamjet u filmuan gjatë një fluturimi në avionin EasyJet A320.

(Kosova Sot Online)