Kur fati është me ty: Shpëtojnë mrekullisht këmbësorët pasi shoferi del në të kuqen

  • G.G /
  • 16 nëntor 2020 - 13:05
Kur fati është me ty: Shpëtojnë mrekullisht këmbësorët pasi shoferi del në të kuqen

Në videon e mëposhtme shfaqet momenti i një shoferi që shkel semaforin dhe që kalon përmes një turme kalimtarësh, fatmirësisht pa goditur asnjë prej tyre.

Ngjarja është regjistruar nga një makinë tjetër në qytetin e Cheboksaryt në Rusi.

Në pamje shihen njerëzit që kalojnë me ngadalë kryqëzimin e mbuluar nga bora dhe taksinë që nuk respekton sinjalistikën dhe kalon mes tyre me një shpejtësi të konsiderueshme dhe më pas del nga rruga.

https://streamable.com/eehy54

(Kosova Sot Online)