Burg për imamin e kultit të s*ksit

  • A.P /
  • 12 janar 2021 - 15:08
Burg për imamin e kultit të s*ksit

Adnan Oktar, një predikues i çuditshëm me mjaft ndjekës në Turqi është dënuar me 10 000 vite burg.

68-vjeçari njihej për mënyrën e çuditshme të predikimit të tij duke u rrethuar nga një numër i madh vajzash me dekolte dhe minifunde.

Mediat e cilësojnë atë edhe si kreun e një kulti seksi nisur edhe nga qasja që kishte me vajzat, të cilat kishin kaluar të gjitha përmes operacionesh plastike.

Oktar i quante ato “kotele”, ndërsa ato i thërrisnin mësues.

Videot e Oktar kanë qenë të njohura prej vitesh në Turqi, por sëfundmi u arrestua me akuza të shumta siç janë armëmbajtja pa leje, krimet seksuale, etj. 

(Kosova Sot Online)