Pamje tmerruese: Momenti kur 23-vjeçari këput muskulin duke ngritur pesha (Video)

  • G.G /
  • 27 mars 2021 - 11:05
Pamje tmerruese: Momenti kur 23-vjeçari këput muskulin duke ngritur pesha (Video)

Një i ri anglez është xhiruar në momentin e tmerrshëm kur këput muskulin e gjoksit, duke bërë ngritje peshash në palestër.

Videoja shokuese tregon pikërisht momentin kur muskuli i Ryan Crowley duket sikur kërcen, kur ai po ul shtangën në gjoks.

23-vjeçari u operua me sukses dhe po rekuperohet, por me shumë mundësi ky dëmtim do t’i shkatërrojë karrierën si “bodybuilder”.

(Kosova Sot Online)