Momenti kur dhëndri thyen shpinën pasi shokët nuk arritën ta presin

  • G.G /
  • 23 September 2021 - 08:01
Momenti kur dhëndri thyen shpinën pasi shokët nuk arritën ta presin

Dhëndri rumun e ka lënduar rëndë shpinën gjatë dasmës pasi shokët nuk arritën ta prisnin në momentin që e kishin hedhur në ajër, një veprim ky që llogaritet tradicional në dasma.

Momenti ishte regjistruar nga kamerat dhe tashmë po qarkullon në rrjetet sociale.

Në video shihet se teksa nusja vallëzon e lumtur, vetëm pak sekonda më vonë, bashkëshorti i saj, Liviu Filimon pëson lëndimin.

Shumë shpejt shokët intervenuan duke i dhënën ndihmën e parë dhe ftuar emergjencën.

Ndryshe, dhëndri aktualisht është duke u trajtuar në spital, ndërkohë që si pasojë e incidentit nuk po mund t’i lëviz këmbët. 

https://videos.dailymail.co.uk/video/mol/2021/09/22/1234107267003141599/640x360_MP4_1234107267003141599.mp4

(Kosova Sot Online)