Çifti kapet duke bërë se.ks gjatë vozitjes në autostradë

  • A.P /
  • 15 dhjetor 2021 - 23:05
Çifti kapet duke bërë se.ks gjatë vozitjes në autostradë

Një gjë e pazakontë ka ndodhur në qytetin e Moskës në Rusi.

Një automobilist është filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale me një pasagjere femër ndërsa ngiste Hyundai, në një autostradë në Moskë.

Skena u xhirua nga një tjetër makinë në rrugë dhe u postua më pas në rrjetet sociale.

Në video shihet një burr duke vozitur një makinë Hyundain duke qenë njëkohësisht i vëmendshëm ndaj partneres së tij, ku dyshohet se kanë qenë duke bërë marrëdhënie seksuale. 

(Kosova Sot Online)