Gruaja që pi 25 litra ujë në ditë: Nuk po mundem ta ndal mjekët nuk din çfarë të më bëjnë

  • E.K /
  • 19 February 2022 - 11:50
Gruaja që pi 25 litra ujë në ditë: Nuk po mundem ta ndal mjekët nuk din çfarë të më bëjnë

Gruaja që pi 25 litra ujë në ditë: Nuk po mundem ta ndal mjekët nuk din çfarë të më bëjnë

Një ngjarje tepër interesante ndodh ne Turqi teksa ne grua nuk mundet ta frenoj veten.

Trupi i saj kërkon ujë gjatë gjithë kohës.

Ajo vet thotë se nuk din si ta frenoj veten dhe thotë se edhe mjeket janë te habitur dhe nuk dine si te veprojnë.

Shiko videon me poshtë:

(Kosova Sot Online)