Macja erdhi me vrap sapo dëgjoi hapjen e kanaçes, kjo video bëri të qeshin shumë njerëz

  • A.P /
  • 17 August 2022 - 20:00
Macja erdhi me vrap sapo dëgjoi hapjen e kanaçes, kjo video bëri të qeshin shumë njerëz

Profili Meowd në Instagram publikoi një video në të cilën macja Molly mezi pret të fillojë të hajë nga tasi pasi pronari i saj hapi kanaçen për të.

Molly po e shtynte surrat e saj në kanaçe dhe ia bënte të pamundur pronarit të transferonte ushqimin në tasin e saj.

“Kur ushqimi është jetë”, thuhet në përshkrimin e postimit.

“Ata sillen gjithmonë sikur po vdesin nga uria”, “Gjithsesi kupat janë të mbivlerësuar”, “Hej Molly”, “Ajo është me nxitim”, “Ajo nuk është macja jote, ti je njeriu i saj”, “Unë e di si është” “Molly nuk është e mirë”, vazhduan komentet.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Meowed by 9GAG (@meowed)

(Kosova Sot Online)