Po e dërgonin në thertore, demi i tërbuar “arratiset” nga kamioni

  • A.P /
  • 19 August 2022 - 22:42
Po e dërgonin në thertore, demi i tërbuar “arratiset” nga kamioni

Një dem i tërbuar u hodh nga kamioni ndërsa po e dërgonin në thertore dhe merr “para” qytetin.

Ngjarja e pazakontë ndodhi në Lima.

BBC raporton se kafsha ishte larguar nga një kamion, që po e transportonte në një thertore, dhe nisi të shkaktonte kaos në qytet.

Në videon e më poshtme shihet demi i tërbuar që merr përpara me kokë çdo gjë dhe të plagoste një grua.

(Kosova Sot Online)