Momenti i frikshëm: Nëna 22 vjeçe kërc*ënohet me thi*kë nga dy burra

  • A.P /
  • 17 November 2022 - 14:16
Momenti i frikshëm: Nëna 22 vjeçe kërc*ënohet me thi*kë nga dy burra

Ky është momenti tronditës kur një nënë e 'tmerruar' dhe fëmija i saj mbahen me thikë pasi banditët hynë me forcë në shtëpinë e saj dhe i kërkonin para.

Viktima, një grua 22-vjeçare, ishte në shtëpinë e saj në Wandsworth në Londrën jugperëndimore kur dy burra trokitën në derën e saj dhe u futën me forcë pak para orës 13:30.

 

Gruaja, e cila mbante në krahë fëmijën e saj, u detyrua të hynte në kuzhinë me thikë nga njëri prej burrave të veshur me një xhaketë blu të markës Tesco, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”, i cili kërkoi para para se të dy të iknin.

Detektivët tani kanë publikuar pamjet e dy burrave që po përpiqen t'i gjurmojnë pasi u futën me forcë në shtëpinë e viktimës.

(Kosova Sot Online)