Zbardhen detaje: Teuta Selimi me këtë lëvizje ua mbyll gojën të gjithëve

  • A.P /
  • 16 May 2024 - 19:20
Zbardhen detaje: Teuta Selimi me këtë lëvizje ua mbyll gojën të gjithëve

Lajmeve të cilat aludojnë se këngëtarja Teuta Selimi ka denoncuar për dhunë fizike bashkëshortin dhe vëllanë e saj,  ka zgjedhur të mos u përgjigjet, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Fokusi i saj vijon të mbetet karriera e saj muzikore.


Ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj zyrtare në Instagram e cila paralajmëron koncertin e radhës.

Derisa video në vijim sqaron me detaje se si u raportua ngjarja në media...

(Kosova Sot Online)