Dhelpra apo miu, shikoni deri në fund se kush fiton

  • A.P /
  • 03 June 2024 - 14:04
Dhelpra apo miu, shikoni deri në fund se kush fiton

Një përleshje mes dy “banorëve” të Londrës është shpërndarë në rrjetet sociale, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Bëhet fjalë për miun dhe dhelprën që u panë rrugëve të kryeqytetit britanik duke u përleshur.

 

Në videon e postuar në llogarinë UB1UB2 në rrjetin social X, shihet dhelpra kurioze duke iu vënë pas miut i cili në një moment kërcen për ta sulmuar rivalin.

Por ky veprim i miut vetëm sa e shokoi dhelprën, e cila u zmbraps dhe u habit nuk priti që miu i vogël do t’i kundërvihet.

Pamjet e shpërndara janë bërë virale, dhe miliona njerëz e kanë shikuar dhe ka marrë mijëra pëlqime.


(Kosova Sot Online)