Të artat - VIP - Kosova Sot
Të artat

Të artat

Që të dyja këto bukuroshe do t’i zbukurojnë pistat për ngjarjen e madhe që po vjen për “Victoria's Secret Fashion Show“. Dhe, Jasmine Tookes bashkë me Stella Maxwell kanë theksuar një dukje të hatashme derisa kishin pozuar për brendin, transmeton gazeta Kosova Sot. Jasmine, 26 vjeçe dhe Stella, 28 vjeçe, kishin ngritur temperaturat me të brendshmet e arta derisa kishin marrë pjesë në videon promocionale për koleksionin e brendit “Dream Angels dhe “Bombshell Nights”. Jasmine u duk e mahnitshme derisa si një uragan kishte pozuar me fizikun e saj të tërin të theksuar. Modelja kishte veshur sytjena të arta dhe një palë të brendshme. Stella po ashtu ka shkëlqyer në të art, duke theksuar këmbët e saj të gjata. Modelja kishte veshur një mantel të bardhë banje derisa ishte këmbëzbathur.

Golden girl! Stella dazzled in a plunging gold teddy that flaunted her svelte legsThat'll get pulses racing! Jasmine Tookes and Stella Maxwell gave a sneak peek as they sizzled in a winter photo shoot for Victoria's Secret

(Kosova Sot)

13 orë e 59 minuta më parë
11/12/18