“Ku i ke sytë”?, Sara tregon "incidentin" që i ka ndodhur

  • E.K /
  • 25 April 2024 - 13:24
“Ku i ke sytë”?, Sara tregon

Blogerja, Sara Berisha, ka publikuar një fotografi, ku ka treguar “incidentin” që i ka ndodhur, shkruan “Kosova Sot Online”.

Sara ka treguar se se i është derdhur kafja dhe se është përlyer me kafe.

“O Sara po ku i ke sytë”, ka shkruar ajo.

(Kosova Sot Online)