Adelina Tahiri fillon muajin e mjaltit, feston aty ku mori propozimin për martesë - VIP - Kosova Sot
Adelina Tahiri fillon muajin e mjaltit, feston aty ku mori propozimin për martesë

Adelina Tahiri fillon muajin e mjaltit, feston aty ku mori propozimin për martesë

Dy ditë më parë Adelina Tahiri u martua zyrtarisht me milionerin maqedonas Serjoza Markov. Këngëtaria ndau me miqtë e saj të Instagramit një foto nga celebrimi. E veshur me të kuqe Adelina dukej shumë e lumtur teksa firmoste deklaratën e martesës. Pas ceremonisë, çifti ka filluar muajin e mjaltit dhe destinacioni i parë është Viena, qyteti ku Adelina mori edhe propozimin e martesës. Me siguri Viena duhet të jetë vetëm një nga destinacionet që do i paraprijë ndonjë vendi ekzotik.

(Kosova Sot)

10 orë e 44 minuta më parë
12/12/18