Adelina Emini, shkëlqen për fundvit (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Adelina Emini, shkëlqen për fundvit (FOTO)

Adelina Emini, shkëlqen për fundvit (FOTO)

Për këngëtaren Adelina Emini, viti 2017, do të mbahet mend për arritjet e saja në fushen profesionale,  dhe padyshim arritjet e saja në fushën muzikore, shkruan gazeta "Kosova Sot Online", e për festat e fundvitit këngëtarja Emini, na ka suprizuar me imazhin e saj tejet të kuruar, këtë mund t'a vërtetoni me fotografin e postuar në faqen e saj në Facebook.Se a do të jetë viti 2018, edhe më i suksesshëm për karrierën artistike të këngëtares, kjo mbetet të shihet në vitin e ri.

Image

 

(Kosova Sot)

5 orë e 29 minuta më parë
14/12/18