Ledina Çelos më seksi se kurrë (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Ledina Çelos më seksi se kurrë (FOTO)

Ledina Çelos më seksi se kurrë (FOTO)

Përmes disa fotove të publikuara në rrjete sociale këngëtarja Ledina Celo, e cila jeton prej vitesh në Gjermani së bashku me bashkëshortin dhe fëmijët e saj, na ka treguar atmosferën festive.

Vec momenteve familjare ajo ka treguar sërish se është në formë të mrekullueshme fizike dhe më seksi se asnjëherë më parë.

Image
Image

(Kosova Sot)

 

6 orë e 57 minuta më parë
23/01/19