Mihrije Braha si vajzë e re! (Foto) - VIP - Kosova Sot
Mihrije Braha si vajzë e re! (Foto)

Mihrije Braha si vajzë e re! (Foto)

Këngëtarja kosovare  Mihrije Braha vazhdon të mahnisë me pamjen e saj transmeton gazeta Kosova Sot Online.

Së fundi ajo ka shpërndarë një fotografi në llogarinë e saj në  instagram ku dhe duket për bukuri.

Përkundër viteve ajo vazhdon të ruajë format e saj trupore, duke i kushtuar të njejtën kohë rëndësi edhe look-ut të saj.

 

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on

(Kosova Sot)

10 orë e 58 minuta më parë
12/12/18