Krejt e grisur - VIP - Kosova Sot
Krejt e grisur

Krejt e grisur

Nga Kalifornia e Jugut ajo është kthyer në vendlindjen e saj, në Brazil, që duket të jetë një vend tropikal, si një parajsë, por prapë është kthyer në Los Anxhelos. Dhe, kështu, bukuroshja Alessandra Ambrosio, 36 vjeçe, po i bënte ballë të nxehtit në Los Anxhelos derisa kishte marrë një akullore bashkë me djalin e saj, Noah, te Brentvud Kauntri Mart. Modelja e bukur me këtë rast kishte shfaqur linjat e saj të mahnitshme trupore, duke treguar sa fit është përmes një palë xhinseve të grisura, si dhe një bluzë me dekolte të thellë dhe një palë atlete kombinuese. Dukjen e saj e kishte përcjellë me aksesorë, me një qafore dhe një palë syze dielli, si dhe një çantë nga brendi "Louis Vuitton". Noah, 5, është djali i Alessandras, me të fejuarin e saj, Jamie Mazur. Ata po ashtu kanë edhe një vajzë bashkë.

(Kosova Sot)

20 orë e 20 minuta më parë
16/01/19