Butrinit Imeri i jep fund thashethemeve për lidhjen me moderatoren e njohur (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Butrinit Imeri i jep fund thashethemeve për lidhjen me moderatoren e njohur (FOTO)

Butrinit Imeri i jep fund thashethemeve për lidhjen me moderatoren e njohur (FOTO)

Kohët e fundit Butrint Imeri, këngëtari simpatik u përfol për një lidhje me moderatoren, Kiara Tito. Shumë fjalë qarkulluan dhe më pas u duk sikur aq ishte. Por ata u fotografuan së bashku në një restorant në Prishtinë dhe dyshime u ngritën serish.

I ftuar në “Jo vetëm modë”, pyetjes mbi një lidhje të mundshme me moderatoren Butrinti iu përgjigj: “Të gjithë kemi shokë dhe kjo nuk është e gabuar. Kiara është vetëm një shoqe e mirë asgjë tjetër.”

Image
Image

 

(Koasova Sot)

15 orë e 58 minuta më parë
20/01/19