- VIP - Kosova Sot
Armina pozon nga makina, por i shpëton një detaj që “trazon” fansat (FOTO)

Armina pozon nga makina, por i shpëton një detaj që “trazon” fansat (FOTO)

Armina Mevlani është një ndër femrat e komentuara të showbizit, dhe ndër të tjera për format e saj të mira trupore.

Blogerja është shumë aktive në rrjete sociale duke postuar shpesh foto nga përditshmëria,  e duke i mbajtur fansat të informuar rreth aktiviteteve të saj.

Por ndonjëherë Armina i “befason” ata duke publikuar foto “interesante” ku në sy bie dekolteja e saj, si në rastin e fundit, ku ka shkrepur një fotogarfi në makinë teksa i kanë dalë reçipetat duke i ekspozuar edhe gjoksin.

Image
 
Image

 

Image

 

(Kosova Sot)

13 orë e 15 minuta më parë
17/02/19