Jo nuk është e mundur! 50-vjeçarja Eli Fara mes dy meshkujsh të rinj dhe duket si 20 vjeçe (foto) - VIP - Kosova Sot
Jo nuk është e mundur! 50-vjeçarja Eli Fara mes dy meshkujsh të rinj dhe duket si 20 vjeçe (foto)

Jo nuk është e mundur! 50-vjeçarja Eli Fara mes dy meshkujsh të rinj dhe duket si 20 vjeçe (foto)

Një yll, një divë, një femër që vitet mbi supe i ka vetëm çështje numrash.

E kemi fjalën as më shumë dhe as më pak se për divën e muzikës shqiptare, këngëtaren Eli Fara.

Nuk është e hijshme që për një femër t’i zbulohet data e lindjes, ama Eli është një shembull për t’u ndjekur. Se si një femër mund të qëndrojë në formë dhe vitale edhe pse vitet ikin.

E ditëlindjes 21 maj 1967 Eli jonë e bukur vijon të mbetet një femër shumë e bukur. Madje ajo sfidon lehtësisht edhe vajzat 20-vjeçare.

Pak minuta më parë Eli Fara ka publikuar në Instagram disa foto me djemtë e grupit muzikor West Side Family. Eli duket super në formë dhe i ka lënë ndjekësit pa fjalë me freskinë dhe hijeshinë që përcjell. Urime Eli! 

Image
Image
(Kosova Sot)

 

15 orë e 13 minuta më parë
16/01/19